Kokį sieninį laikrodį pirkti? - Bcozylt

liepa 06, 2021 2 Minutė skaitymo

 

Sieniniai laikrodžiai– vienas dažniausių kiekvienų namų interjero akcentų. Dažnas neįsivaizduojame savo kasdienybės be sieninio laikrodžio.

Tačiau, dažnam kyla klausimas – kaip nepasiklysti sieninių laikrodžių jūroje ir išsirinkti patį tinkamiausią laikrodį Jūsų namų interjerui?

 

Ankstesniuose savo straipsniuose apžvelgėme kaip išsirinkti sieninį laikrodį pagal dydį, dizainą, mechanizmą ir kitus svarbius aspektus, šiandieną norėtume pasidalinti populiariausiais sieniniais laikrodžiais šiuo metu!

 

 

 

Veidrodinis sieninis laikrodis:

veidrodinis sieninis laikrodis

Tai yra pats populiariausias laikrodis mūsų elektroninėje parduotuvėje! Itin įdomaus dizaino laikrodis ne tik suteikia elegancijos bei prabangos kiekvienai namų ar biuro erdvei, bet ir leidžia bent jau mintimis sugrįžti į gamtą, susilieti su ja. Tai yra vienas gražiausių stiliaus bei gyvybės derinių.

 

 

 

 

 

 

Medinis sieninis laikrodis

Mediniai interjero akcentai – nemirštanti klasika įvairių stilių interjeruose. Ypatingai daug dėmesio nuo senų laikų sulaukia gaminiai iš ąžuolo. Todėl mūsų medinis laikrodis, pagamintas iš ąžuolo, sužavėjo daugelio klientų širdis! Jei norite modernaus, tačiau laikui nepavaldaus dizaino – šis sieninis laikrodis Jums pats geriausias pasirinkimas!

 

 

 

 

 

Minimalistinio stiliaus sieninis laikrodis

modernus sieniniai laikrodziai

 

Puikus pasirinkimas tiems, kas mėgsta industrinį stilių, stilingas, elegantiškas, tačiau ne per daug išraiškingas interjero detales.

Iš dalies, šis laikrodis atrodo itin subtilus bei paprastas, tačiau interjerui jis suteikia laaaaabai daug. Minimalizmo, industrinio stiliaus, bei subtilumo mėgėjai, sveikiname – ką tik radote tobulą sieninį savo namams!

 

 

 

 

 

Sieninis laikrodis su kristalais

Ar esate prabangos bei elegancijos fanas? Mėgstate blizgias interjero detales? Seniai ieškote sieninio laikrodžio, kuris ne tik įneš prabangos Jūsų namams bet ir nekainuos daug pinigų?

Mūsų klientai jau pamilo šį laikrodį – tikimės pamilsite ir Jūs! Stilingas ryškus dizainas, išraiškingas prabangos potėpis bei itin gera kaina – paskubėkite, šių laikrodžių kiekis itin ribotas!

 

 

 

 

Vaikiškas sieninis laikrodis

Vaikiski sieniniai laikrodziai

Įrenginėdami vaikų kambarį dažnai pamirštame šį svarbų akcentą.. O gaila! Spalvingas, žaismingas sieninis laikrodis ne tik papuoš vaikų kambarį, suteiks jam žaismingumo bei spalvingumo, bet ir taps puikia edukacinę priemonę Jūsų mažajam! Šis modelis užkariavo daugelio vaikų širdis, garantuojame – jis patiks ir Jūsų vaikams!


Palikti komentarą