Sieniniai laikrodžiai. Kaip išsirinkti tinkamą? - Bcozylt

birželis 29, 2021 2 Minutė skaitymo

Tobulame namų interjere svarbi kiekviena detalė. Tačiau dažnai pritrūkstame idėjų (kaip ir laisvos vietos namuose!!) renkantis akcentus, kurie pavers mūsų namus itin stilingais...

Laimei, sieniniai laikrodžiai vėl grįžo į madą dėl savo praktiškumo ir gebėjimo derintis su šiuolaikiniu stiliumi ir kūrybine išraiška.

 

Šiomis dienomis yra daugybė nuostabių šiuolaikinių sieninių laikrodžių, kurie gali pabrėžti Jūsų namų interjero išvaizdą.

Tačiau norėdami įsitikinti, kad pasirenkate geriausiai savo interjerui tinkantį laikrodį, turite atsižvelgti į keletą aspektų:

Kokioje patalpoje kabinsite laikrodį?
Laikrodžio stiliaus ir dizaino  pasirinkimas labai priklausys nuo to, kur planuojate jį naudoti. Jei pasirinksite sieninį laikrodį vaiko kambariui, tuomet, jį turėtumėte pasirinkti žaismingą bei spalvingą, kad animuotumėte sienos erdvę. Pasirinkę ryškias ir įtaigias spalvas, padidinsite bendrą kambario energiją ir suteiksite savo vaikui puikią ir patrauklią švietimo priemonę. Kita vertus, jūsų virtuvėje gali reikėti subtilesnio laikrodžio. Subtilus virtuvinis laikrodis suteiks ne tik grožio, bet ir praktiškumo.
 
Kokio dydžio sieninį laikrodį turėtumėte pasirinkti?
Sieninio laikrodžio dydis priklauso nuo kelių aspektų: pirmasis – sienos, ant kurios kabinsite laikrodį, dydis, antrasis – laikrodžio paskirtis. Siekiant subtilumo bei praktiškumo, rekomenduojama  įsigyti mažesnius, rafinuotesnius pakabinamus sieninius laikrodžius. Kita vertus, jei norite laikrodžio, kuris taps vienu iš pagrindinių kambario akcentų, didžiausią poveikį turės didelio masto laikrodis su tekstūruota, raštuota ar spalvota išorine dalimi.
 
Kokios spalvos laikrodį rinktis?
Spalva yra puikus būdas pakeisti nuobodžią erdvę. Pridėjus ryškių spalvų tonų sieninį laikrodį, galima pagerinti jūsų interjero estetiką.
Kontrastingos spalvos ir raštai yra absoliuti interjero madų tendencija. Žaliosios citrinos ir aitriosios paprikos žemės tonai ateinančiais metais turėtų būti vieni iš karščiausių atspalvių.
 
Kur turėtumėte kabinti savo sieninį laikrodį?
Daugumos pažangiausių interjero dizainerių teigimu, idealiausia vieta sieniniam laikrodžiui – Jūsų akių lygyje (stovint). Dėl pačios vietos kambaryje, turėtumėte atsižvelgti į tai, kuri vieta Jums atrodo „tuščiausia“ bei kuri vieta yra patogiausia iš praktinės pusės.
 
Jeigu jau esate pasiruošę įsigyti stilingą interjero akcentą savo namams – maloniai kviečiame aplankyti mūsų sieninių laikrodžių kolekciją!
https://bcozy.lt/collections/sieniniai-laikrodziai325

Palikti komentarą